Novinka

Mikina oversize

243
Efekt lupa
  • 1 z 3

Milujeme ty mikiny, které nosí naši kluci. Občas jim je krademe a samy je nosíme. Jenže se jim to nelíbí, tak jsme si ušily svojí. Oversize, do které se můžeme schovat, která se hodí k legínám i riflím. 
Ale zjistily jsme, že teď zase chodí kluci, krást mikiny nám. 

Velikost odpovídá pánské M a je nám to záhadou, ale padne fakt každému. Drobnějším holkám, které si vykasají rukávy i vyšším slečnám. Stejně tak našim klukům.

Materiál jsme si zamilovaly (až si ji oblečete, pochopíte samy), je to přesně ten heboučký materiál, do kterého se chcete zabalit. Jedná se o počesanou (uvnitř chlupatou) teplákovinu ze 100% BIO bavlny s certifikátem GOTS, kterou nakupujeme od malé české firmy. Celá výroba mikiny tak probíhá v Česku. 

GOTS
je mezinárodní standard, který říká, že látka byla od semínka přes pěstování, textilní zpracování, balení až distribuci, v souladu s etickými a ekologickými požadavky. Přísně kontroluje výrobu z ekologického hlediska, zároveň dodržování sociálních podmínek ve výrobě včetně fér odměny v souladu s Fair Trade. Pokud tedy hledáte kvalitu a čistotu ve všech ohledech, je tohle ta nejlepší volba.   • (> 5 ks) Skladem
2 290 Kč
Kategorie: Obchod
 

Rozměry mikiny: 

šíře ramen 43 cm, šíře přes prsa 53 cm, délka rukávu 65 cm, délka 69 cm.