Dámské šaty

Chcete mít doma šaty ušité od české značky? Pak jste tady správně. Vše navrhujeme a šijeme u nás v Havířově. Najdete u nás udržitelné dámské šaty, které se dají nosit celý rok. Nabídku obměňujeme, aby nás bavilo ji pořád šít, zároveň vše šijeme v menším počtu kusů. V létě tak u nás najdete speciální limitky letních šatů. 

Rády šijeme z organické bavlny GOTS, protože nám záleží na dopadu na životní prostředí i vhodné prostředí pro lidi, kteří kolem bavlny pracují. Šijeme šaty ze lnu, protože při správné péči vydrží dlouhá léta. 

Pokud jste u nás nenašly šaty podle svých představ, umíme šít také na zakázku. Stejně tak umíme ušít svatební šaty snů z udržitelných materiálů. 

Stejně jako na použitých materiálech nám záleží na tom, aby bylo oblečení pro ženy pohodlné, a nositelky se v něm cítily hezky a sebevědomě. 

Cena

29903490
129903490
4 položek celkem

Jak vybrat velikost šatů? 

Po rozliknutí produktu najdete níže na stránce tabulku s rozměry šatů. Přeměřte se a vyberte podle vašich mír. Pokud si pořád nevíte rady, nebojte se nám napsat na Instagram @spolu.label nebo mail veronika@spolulabel.cz Rády s výběrem poradíme. 

Chcete si šaty objednat, ale bojíte se, že se netrefíte s velikostí?

Žádné strachy. Na výměnu i vrácení máte 14 dní. Více o doručení a vrácení najdete tady

Co to jsou udržitelné šaty? 

Šaty ušité z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, při jejich výrobě nejsou použity pesticidy. GOTS certifikace u bavlny navíc zajišťuje důstojné pracovní prostředí a férovou odměnu za práci. 

Takhle přistupujeme k šití každého kousku oblečení, který šijeme ručně, v Česku a s láskou. Objevte více.