Doručení a vrácení

Termín doručení 2-5 pracovních dní

Zásilkovna

balíček bude doručen na tebou vybranou adresu Zásilkovny

  • cena balíčku při platbě kartou nebo převodem na účet 95,- Kč vč. DPH

  • cena balíčku při platbě na dobírku 125,- Kč vč. DPH

 

PPL

balíček bude doručen na tebou vybranou adresu.

  • cena balíčku při platbě předem 95,- Kč vč. DPH

  • cena balíčku s dobírkou 125,- Kč vč. DPH

 

Osobní odběr v Havířově

balíček si vyzvedneš osobně v našem ateliéru na Hlavní třída 260/1, Havířov po domluvě nebo výzvě k vyzvednutí, kterou ti pošleme mailem. 

  • platba pouze převodem na účet nebo PayPal
  • odběry jsou možné ve všední dny mezi 8-15 hod, čas si upřesníme. 

 

VRÁCENÍ & REKLAMACE

Oblečení vám nesedí, to se může stát. Můžete nám nenošené, neprané a nijak nepoškozené zboží vrátit zpět do 14ti dnů bez udání důvodů. I tak budeme rády, když nám napíšete, proč zboží vracíte, abychom to mohly příště ušít jinak a lépe pro vás. 

Poštovné za doručení k nám hradíte vy. Můžete nám ho poslat zpět poštou na adresu (SPOLU label s.r.o., Kosmonautů 3/1206, 73601 Havířov), anebo nám napište a po uhrazení poštovného k vám pošleme k PPL v domluveném termínu a čase, která si balík vyzvedne a vy už s tím nebudete mít další práci. 

Obdobný postup bude i při výměně zboží za jinou velikost, poštovné k vám pak připadá zase na náš účet. Formulář pro odstoupení od smlouvy posíláme do mailu k potvrzení o přijaté objednávce, využijte ho prosím při vrácení zboží. 

Oblečení šijeme ručně a dáváme si opravdu záležet na tom, aby každý kousek od nás odešel v té nejlepší kvalitě. I tak se ale může stát, že nám někde něco uteče, nebojte se nám napsat. Domluvíme se, zda oblečení opravíme, pošleme vám nové, anebo zda budete chtít vrátit peníze.