Doručení a vrácení

Termín doručení 2-5 pracovních dní

Občas se nám stane, že se toho sejde více a šití se nám trochu protáhne. Snad nám to odpustíš, snažíme se vždycky tohle rozmezí dodržet.

 

Při nákupu nad 2.500,- Kč je doprava zdarma

 

ČR - Zásilkovna

Balíček bude doručen na tebou vybranou adresu Zásilkovny

  • cena balíčku při platbě kartou nebo převodem na účet 110,- Kč vč. DPH

 

PPL

Balíček bude doručen na tebou vybranou adresu.

  • cena balíčku při platbě předem 110,- Kč vč. DPH

 

SLOVENSKO, NĚMECKO

ZÁSILKOVNA - 180,- Kč při platbě kartou nebo převodem

PPL - 299,- Kč při platbě kartou nebo převodem

 

Chceš poslat do jiné země? Rády! Napiš nám a doladíme to.

 

OSOBNÍ ODBĚR V HAVÍŘOVĚ

Balíček si vyzvedneš osobně v naší prodejně na Chopinova 103/7 v Havířově po té, co ti příjde e-mail, že máme nachystáno.

  • platba je možná hotově, kartou i převodem.
  • odběry jsou možné ve všední dny mezi 9-11, 12-17 hod.

 

VRÁCENÍ A REKLAMACE

Oblečení ti nesedí, to se může stát. Můžeš nám nenošené, neprané a nijak nepoškozené zboží vrátit zpět do 14ti dnů bez udání důvodů. I tak budeme rády, když nám napíšeš, proč zboží vracíš, abychom to mohly příště ušít jinak a lépe. 

Poštovné za doručení k nám hradíš ty. Doporučujeme pro vrácení využít Zásilkovnu nebo PPL, balíčky z České pošty se často vrací zpět bez doručení, aniž bychom to uměly ovlivnit.

Doručovací adresa je SPOLU label s.r.o., Chopinova 103/7, 73601 Havířov,

pokud potřebuješ vybrat konkrétní výdejní místo pro zásilkovou, pak je to SPOLULABEL, Chopinova 103/7, Havířov. Pokud vybereš jíné místo, může se stát, že nestihneme balík včas vyzvednout. Dej si proto prosím pozor, ať zvolíš správnou adresu. 

Anebo nám napiš a po uhrazení poštovného k tobě pošleme PPL v domluveném termínu a čase, která si balík vyzvedne a ty už s tím nebudeš mít další práci. 

Obdobný postup bude i při výměně zboží za jinou velikost, poštovné k nám pak připadá zase na tvůj účet. Formulář pro odstoupení od smlouvy posíláme do mailu k potvrzení o přijaté objednávce, použij ho prosím při vrácení zboží. Jinak je pro nás pak těžké dohledat, ke komu balíček patřil a proč se u nás objevil :)

Oblečení šijeme ručně a dáváme si opravdu záležet na tom, aby každý kousek od nás odešel v té nejlepší kvalitě. I tak se ale může stát, že nám někde něco uteče, neboj se nám napsat. Domluvíme se, zda oblečení opravíme, pošleme ti nové, anebo zda budeš chtít vrátit peníze.

 


carousel 1160x441


 

 

Zpět do obchodu