Doručení a vrácení

Termín doručení 2-5 pracovních dní

Občas se nám stane, že se toho sejde více a šití se nám trochu protáhne. Snad nám to odpustíš, snažíme se vždycky tohle rozmezí dodržet.

Při nákupu nad 4.000,- Kč zaplatíme dopravu za tebe

ČR - Zásilkovna

Balíček bude doručen na tebou vybranou adresu Zásilkovny

  • cena balíčku při platbě kartou nebo převodem na účet 110,- Kč vč. DPH

 PPL

Balíček bude doručen na tebou vybranou adresu.

  • cena balíčku při platbě předem 110,- Kč vč. DPH

 

SLOVENSKO, NĚMECKO

ZÁSILKOVNA - 180,- Kč při platbě kartou nebo převodem

PPL - 299,- Kč při platbě kartou nebo převodem

Chceš poslat do jiné země? Rády! Napiš nám a doladíme to.

 

OSOBNÍ ODBĚR V HAVÍŘOVĚ

Balíček si vyzvedneš osobně v naší prodejně na Chopinova 103/7 v Havířově po té, co ti příjde e-mail, že máme nachystáno.

  • platba je možná hotově, kartou i převodem.
  • odběry jsou možné ve všední dny PO-ČT 9-18, PÁ 9-15.

 

VRÁCENÍ A REKLAMACE

Oblečení ti nesedí, to se může stát. Můžeš nám nenošené, neprané a nijak nepoškozené zboží vrátit zpět do 14ti dnů bez udání důvodů. I tak budeme rády, když nám napíšeš, proč zboží vracíš, abychom to mohly příště ušít jinak a lépe. 

Poštovné za doručení k nám hradíš ty. Doporučujeme pro vrácení využít Zásilkovnu nebo PPL, balíčky z České pošty se často vrací zpět bez doručení, aniž bychom to uměly ovlivnit.

Doručovací adresa je SPOLU label s.r.o., Chopinova 103/7, 73601 Havířov,

pokud potřebuješ vybrat konkrétní výdejní místo pro zásilkovou, pak je to SPOLULABEL, Chopinova 103/7, Havířov. Pokud vybereš jíné místo, může se stát, že nestihneme balík včas vyzvednout. Dej si proto prosím pozor, ať zvolíš správnou adresu. 

Anebo nám napiš a po uhrazení poštovného k tobě pošleme PPL v domluveném termínu a čase, která si balík vyzvedne a ty už s tím nebudeš mít další práci. 

Obdobný postup bude i při výměně zboží za jinou velikost, poštovné k nám pak připadá zase na tvůj účet. Formulář pro odstoupení od smlouvy posíláme do mailu k potvrzení o přijaté objednávce, použij ho prosím při vrácení zboží. Jinak je pro nás pak těžké dohledat, ke komu balíček patřil a proč se u nás objevil :)

Oblečení šijeme ručně a dáváme si opravdu záležet na tom, aby každý kousek od nás odešel v té nejlepší kvalitě. I tak se ale může stát, že nám někde něco uteče, neboj se nám napsat. Domluvíme se, zda oblečení opravíme, pošleme ti nové, anebo zda budeš chtít vrátit peníze.

 


carousel 1160x441