Šicí dílna

Šicí dílna Havířov
 
SPOLU label je kromě vlastní značky oblečení také šicí dílna, kde si můžete nechat cokoliv ušít eticky, lokálně a s důrazem na udržitelnost a podle vlastních představ.
  
 
 
Co si v naší dílně můžete nechat ušít? 
 
Oblečení na míruOd každodenního oblečení přes pracovní uniformy až po speciální příležitosti. Nabízíme šití na míru pro individuální klienty, školy, podniky a organizace, včetně školních uniforem, pracovních oděvů, šatů pro družičky a mnohem více.
Produkty pro vlastní značku - Pomůžeme od samého počátku, zkonstruovat střih, rozložit ho do velikostí, navzorkovat první hotový výrobek. Stejně tak umíme pomoci s výrobou vašeho oblečení podle předem dodaného střihu a materiálu.  Minimální odběr je 10 ks od velikosti a barvy.
Domácí textilUmíme šít širokou paletu produktů pro domácnost, včetně záclon, povlečení, ubrusů, polštářů a dalších dekoračních prvků. 
Dětské potřeby - Látkové pleny, zavinovačky, bryndáčky i dětské oblečení. Poradíme si se vším.
Textil pro firmy a organizaceNabízíme komplexní služby pro firmy a organizace, včetně výroby firemního oblečení, zástěr, ubrousků či ubrusů do kavárny a dalších produktů na míru, které pomohou zvýšit vaši brandovou identitu. Umíme pomoci také s ušitím nejrůznějších komponentů, které použijete do svých výrobků. 
 
Umíme ušít také svatební šaty snů. Z přírodních materiálů, které se dají upravit po svatbě tak, ať je můžete pořád nosit. Více o svatebních šatech tady.
 
Snažíme se látky maximálně zpracovat, aby z nich zbyl co nejmenší odpad. Vše šijeme v Havířově. Pokud je vám sympatická lokálnost a osobní přístup, budeme si rozumět. Napište nám na veronika@spolulabel.cz a doladíme to do poslední nitky.
 
 
Jak hodnotí spolupráci s šicí dílnou naši zákazníci? 
 
zkušenost Elegamte
 
Zkušenost Kija
 
 
 
 
 

 

 

verca w spolu label

 

Veronika Wisiorková

obchod & marketing
tel. 777 361 061
mail: veronika@spolulabel.cz

 

verca k spolu label

 

Veronika Konečná

obchod & šití
tel. 603 404 029
mail: veronika@spolulabel.cz

 

Logo společnosti SPOLU label

 

Ateliér

otevírací doba dle domluvy
Místní 358/9
736 01 Havířov