Svatební šaty na míru

Svatební šaty míru pro tebe. 

Svatební den je pro každou nevěstu výjimečnou událostí. Chtěly bychom ti pomoci dotáhnout ho k dokonalosti svatebními šaty, které budou přesně podle tvých představ. Materiál i střih vybereme společně tak, aby ti nejen skvěle padly, ale aby ses v nich i krásně cítila. 

Máme za to, že je škoda, pověsit je pak do skříně na ramínko, proto je můžeme následně upravit (nebo rovnou ušít) tak, abys je mohla nosit i po svatbě

Šijeme z udržitelných materiálů, šetrných k přírodě. 

 

Chci šaty, jak to probíhá?

Neboj se nás kontaktovat na telefonu 777 361 061 nebo mailem veronika@spolulabel.cz, zvládneme i Instagram @spolu.label, pro domluvení první schůzky. 

Náš ateliér najdeš na Hlavní třídě 260/1 v Havířově, kde se potkáme na výborně kávě a řekneme si možnosti. Ty nám řekneš, jakou máš o šatech představu, my ti ukážeme materiály, střihy a doladíme detaily. Na první schůzce si také vezmeme tvé míry.

Následně ti pošleme cenovou kalkulaci, domluvíme se na záloze a termínech 1-2 zkouškách. Od této chvíle potřebujeme měsíc času na ušití tvých svatebních šatů. 

Neboj se nám zavolat, ať už jsou tvoje představy o šatech jakékoliv, i pokud máš na ušití šibeniční termíny :) Vždycky zkusíme najít společnou cestu.

 

Renátka

Renátka byla nevěstou, která o šatech neměla moc představu, jediný požadavek byl, aby se v nich cíti...

Tajná svatba Marušky na vinici

Maruška se chystala na tajnou svatbu, ve čtyřech lidech na vinici. Její představa zahrnovala velký v...

Lucčina svatba v Beskydech

Lucku známe už od malé holčičky, a tak její žádost o ušití svatebních šatů byla pro Verunku velmi os...

3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení