Svatební šaty na míru

Svatební šaty míru pro tebe. 

Svatební den je pro každou nevěstu výjimečnou událostí. Chtěly bychom ti pomoci dotáhnout ho k dokonalosti svatebními šaty, které budou přesně podle tvých představ. Materiál i střih vybereme společně tak, aby ti nejen skvěle padly, ale aby ses v nich i krásně cítila. 

Máme za to, že je škoda, pověsit je pak do skříně na ramínko, proto je můžeme následně upravit (nebo rovnou ušít) tak, abys je mohla nosit i po svatbě

Šijeme z udržitelných materiálů, šetrných k přírodě. 

 

Chci šaty, jak to probíhá?

Neboj se nás kontaktovat na telefonu 777 361 061 nebo mailem veronika@spolulabel.cz, zvládneme i Instagram @spolu.label, pro domluvení první schůzky. 

Náš ateliér najdeš na Hlavní třídě 260/1 v Havířově, kde se potkáme na výborně kávě a řekneme si možnosti. Ty nám řekneš, jakou máš o šatech představu, my ti ukážeme materiály, střihy a doladíme detaily. Na první schůzce si také vezmeme tvé míry.

Následně ti pošleme cenovou kalkulaci, domluvíme se na záloze a termínech 1-2 zkouškách. Od této chvíle potřebujeme měsíc času na ušití tvých svatebních šatů. 

 

Neboj se nám zavolat, ať už jsou tvoje představy o šatech jakékoliv, i pokud máš na ušití šibeniční termíny :) Vždycky zkusíme najít společnou cestu.

 

 

P9170428-2

Lucčina svatba v Beskydech

Lucku známe už od malé holčičky, a tak její žádost o ušití svatebních šatů byla pro Verunku velmi os...

1 položek celkem