Sdílená prodejna SPOLU label

Tvoříme prostor, kde SPOLU s dalšími lokálními tvůrci nabízíme, co umíme. Najdete tak u nás jen výrobky, které tvoří malá firma nebo jednotlivec v Česku (nebo Slovensku). Tito tvůrci přemýšlejí i nad dopadem na životní prostředí a udržitelnost jim není lhostejná. Spojujeme lidi, kteří do svých výrobků dávají kousek sebe. U nás si tak nepříjdete jen pro kávu nebo svíčku, ale taky pro příběhy skutečných osobností, kteří za nimi stojí. 

 

Kde nás najdeš? 

Na Chopinova 103/7, Havířov 73601

otevírací doba: PO-PÁ 9-11, 12-17

 

 

Koho u nás najdeš? 

Konopný táta - rodinná firma, působící už od roku 2010. Díky vlastní technologii vytvořili první českou mast s certifikátem obsahu CBD. Dneska už mají v nabídce široké spektrum konopných produktů, od mastí, přes semínka, oleje, čaje, kávu i CBD. Než uvedou nový produkt na trh, pečlivě ho testují, aby měli jistotu, že s ním bude zákazník maximálně spokojený. 

 

Don Franko - rodinná pražírna z Těrlicka, která kávu praží od roku 2017. Nejdůležitější je pro ně kvalita kávy, proto průběžně vylepšují technologii pražení a proces výroby. Dováží zelené zrnka sklizena na mnoha kávových plantážích, nejčastěji kávy arabica 
z Jižní a Střední Ameriky, ale také mírně intenzivnější kávy arabica z Afriky.

 

 

Alma - přírodní kosmetika z Brna. Alma vznikla jako touha předávat krásno. Touha po zdravé a krásné pleti, bez ekzémů a bez akné. Touha nedávat na naše děti chemii a vytvořit něco, co bude dávat smysl a krásu i dalším ženám.V kosmetice Almy tak najdete pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše co v Almě vytvoří, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Záleží jim na tom, co pro Vás tvoří. 

 

TOM CHAi - čaj, který spojuje. Originální směs koření a čaje pro zdravější život. Vyniká skvělou souhrou kvalitního koření a černého čaje, případně Honeybushe (bezkofeinová varianta), Vysoký podíl koření dodává nápoji jeho nezaměnitelnou barvu, chuť i spousty zdraví prospěšných látek. Vznikl díky cestám Toma, které se v průběhu pandemie zastavily. Tom tak zkoušel experimentovat s orientálními chutěmi, tvořil směsi, které vařil kamarádům, když ho přijeli navštívit a poslouchat příběhy o jeho cestování. 

 

Kimmy Candles - založila Kim, aby mohla sdílet klid, pohodu a dobrou atmosféru. Začalo to svíčkami, které se vyrábí v Rakovníku.
Jsou sojové, veganské, netoxické, dlouho hoří a nádherně voní. Dnes už v jejím portfoliu najdete
i difuzéry a vonné vosky. Logo Kimmy Candles má i skrytý význam. Vzhled loga je inspirován starou čínskou mincí, která nosí majiteli štěstí a bohatství.
Takže od teď si při zapálení jejich svíčkek můžete být jisti, že vás štěstí nemine. :)

 

Fakticky - vznikla v roce 2016. Základem Barčiny tvorby jsou široké možnosti užití betonu při výrobě šperků, objektů a bytových doplňků - zaměřuje se zejména na kombinaci betonu s minerály a drahými kovy. Vlastním způsobem nahlíží na lidskou touhu po geometrické dokonalosti v symbióze s organickou surovostí přírody. Klade důraz na řemeslné zpracování, nechává vyniknout krásu betonu a hledám jeho limity. U nás najdete naušnice zasazené do chirurgické oceli nebo stříbra, náhrdelníky, prstýnky a manžetové knoflíčky. 

 

Just for you - Bára JUSTová, máma dvou skvělých kluků, úžasně energická žena. Měla stále pocit, že nutně potřebuje do toho mužského světa vnést něco holčičího. Začalo to v listopadu 2017 výrobou náramků pro kamarádky k Vánocům, náramky se líbily a ona tomu prostě propadla ...

"... slyším babičku, jak by řekla: "Baróšku, s červeným diplomem vyrábíš náramky?" a já bych jí na to řekla: "Jo, babi, a děsně mě to baví ..."

 

Nallumalá firma, ve které se zajímají o zdravou chůzi. Dosavadní cesta je vede k souladu s přírodou a k respektování vlastního těla.
Tvoří ve Slavičíně, městečku uprostřed Bílých Karpat, které má dlouholetou obuvnickou tradici. Jejich sandály vyrábí výhradně z materiálů vyrobených v České republice. Dlouho si lámali hlavu nad tím, co by bylo pro naše nohy nejlepší a zároveň věděli, že jim chtějí poskytnout co největší svobodu.

 

 
Agnieszka chtěla už od nejmladších let chtěla dělat něco, co bude spojeného s módou. A Adam ji v tom podpořil a vnukl nápad, že si holka může sestavit kabelku podle sebe. A tak za covidu vznikla Mybelka. Spojení kůže, kabelek a konfigurátoru, kde si zákaznice může kabelku zvolit podle svých představ. Všechny kabelky tedy šijí až ve chvíli, kdy si zákaznice kabelku objedná. Kabelky šijí z hovězí kůže. Na všem začali pracovat v březnu 2020 a v září 2020 již prodávali první kusy.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení